Tanulmányi versenyek

Tanulmányi versenyek

  • Koltai Judit
  • 2018.12.13 09:22

TANULÓINK EREDMÉNYEI A TANULMÁNYI VERSENYEKEN - 2019/2020-AS TANÉV

Magyar irodalom OKTV - a 2. fordulóba jutott Nagy Noémi 12.A

Édes Anyanyelvünk nyelvhasználati verseny

Az országos fordulóban különdíjat kapott Horváth Judit 3/11. osztályos tanuló

Költőnk és kora verseny: megyei 3. hely - Hodák Anna Petra 11/C, Lehota Vivien 11/B, Orbán Pénelopé 11/B, Romhányi Blanka Zoé 10.C

Bolyai anyanyelvi verseny - a körzeti forduló eredménye:

4. helyezett a 7.C osztály csapata: Wölfinger Mátyás, Sárai Ivett, Kalló Emese, Fekete Dorina

5. helyezett a 8.C osztály csapata: Felföldi-Fi Lara, Mező Kinga, Hevesi Georgina, Mácsár Vivien

A Nemes Nagy Ágnes Kollégium által szervezett Szép magyar beszéd verseny:

3. hely Dorogi Dézi 10.D; 2. hely Magyar Alíz Jázmin 10.D

Iskolai Kazinczy verseny

1. Pető Boglárka 7.C éa Varga Zalán 10.A

2. Schmidt Laura 7.C, Boross Tímea 7.C, Balogh Dávid 12.B

3. Balogh Orsolya 9.D

Iskolai szavalóverseny

1. Magyar Alíz Jázmin 10.D és Ferencz Lotti 7.C

2. Furtenbacher Dorina 9.A és Pető Boglárka 7.C

Történelem OKTV - a 2. fordulóba jutott Szabó Benedek Ádám 11.C

A Budapesti Történeti Múzeum Vármúzeum által kiírt mese- és novellaíró pályázatán

Cseh József 8. C osztályos tanuló 1. helyezett lett.

HUNGARICUM vetélkedő Kárpát-medencei döntőjén a 10.C osztály csapata 8. lett

Kelemen Ádám, Mihalek Anna, Romhányi Blanka, Tóth Zsombor

Angol nyelv OKTV - a 2. fordulóba jutott Dénes Lilla 12.C és Csoknyai Anna Flóra 11.C

Német országismereti verseny - Násfay Rebeka 9.B és Soproni Gréte 9. B - 2. hely

Egyed Enikő 11.B, Kluber Rita 11.B, Lehota Vivien 11.B - 1. hely

Német szépkiejtési verseny - Zambó Armand 9.B - 3. hely

Angol szépkiejtési verseny - Szederkényi Anna 11.C - 3. hely

DISPUTA angol nyelvi vitaverseny: Balázs Bendegúz 10.A, Molnár Tamás Attila 10.A, Szabó Eszter 10.A - 4. hely

Angol nyelvű Harry Potter verseny - országos 1. hely: a 11.D osztály csapata - Pejkó Panna, Schwarcz Vivien, Varsányi Barna

Matematika OKTV - a 2. fordulóba jutott Forczek Bianka 12.D

Arany Dániel matematikaverseny: 

a 2. fordulóba jutottak: Forczek Janka 9.D és Müller Ágnes 10.D

Mategye megyei matematikaverseny:

1. hely - Müller Ágnes 10.D, Forczek Bianka 12.D, Horváth Judit 3/11.

2. hely - Forczek Janka 9.D

3. hely - Forczek Dániel 11.D, Mester Bettina 9/ny, Laki Zoltán 12.C

4. hely - Dézsy Tamás 11.D, Müller Éva 11.D

Zrínyi Ilona matematikaverseny - megyei helyezések

2. hely - Horváth Judit 3/11.
3. hely - Forczek Bianka 12. D
4. hely - Műller Éva 12. D, Müller Ágnes 10. D
5. hely - Zolta Szabolcs 9. A
6. hely - Laki Zoltán 12. C, Forczek Dániel 11. D

12. évfolyam: Forczek Bianka 12. D, Műller Éva 12. D, Laki Zoltán 12. C
9. évfolyam: Zolta Szabolcs 9. A, Bódis Benedek 9.ny, Berecz Boglárka 9.ny
11. évfolyam: Forczek Dániel 11. D, Bányavári Zoltán 11.D, Halenár Ákos 11.C

Az Apáczai matematikaverseny országos döntőjébe jutottak:

Józsa Márton Viktor, Kreitzer Noémi, Mester Bettina, Szekeres Huba 
9/ny osztályos tanulók 

A SUDOKU matematikaversenyen Illés Dóra 8. C osztályos tanuló 3. helyezett lett;
Schmidt Laura 7. C osztályos tanuló a döntőbe jutott.

Biológia OKTV - a 2. fordulóba jutott Müller Éva 12.D

Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi Verseny

országos 18. hely: Farkas Péter 2/10.

országos 30.hely: Balogh Orsolya 9.D

Irinyi János kémiaverseny országos döntőjébe jutottak: 

Majer Péter 9.C, Tóth Bálint 9.C, Orosz Balázs 10.A, Kiss Eszter Virág 10.D

Kodolányi műveltségi vetélkedő: a 12.D osztály csapata 2. helyezett lett - Müller Éva, Hornung Eszter, Molnár Jázmin, Csapi Dorka

Vizuális kultúra OKTV: országos 19. hely - Koppányi Noémi 4/12.

A 'Jövő kilátásai' piktogram pályázaton Koppányi Noémi 4/12. osztályos tanuló 1. helyezett lett.

Az Európa Tanács 70. évfordulójára kiírt pályázaton Hegedüs Csenge 10.B osztályos tanuló 2. helyezett lett.

A Magyar Grafika folyóirat Open Print pályázatán Tizer Enikő 3/11. osztályos tanuló munkáját díjazták.


Üzenet küldésKüldjön üzentet