tanulmányi versenyek

tanulmányi versenyek

  • Koltai Judit
  • 2018.12.13 09:22

TANULÓINK EREDMÉNYEI A TANULMÁNYI VERSENYEKEN - 2018/2019-ES TANÉV

FEJÉR MEGYE JÓ TANULÓ-JÓ SPORTOLÓJA Mátó Sára 12. C osztályos tanuló.


A magyar nyelv OKTV 2. frodulójába jutott Nagy Noémi 11. A és Czinkóczki Ágnes 12. A osztályos tanuló.

Az angol nyelv OKTV 2. fordulójába jutott Vörös Ádám 12. D osztályos tanuló.

A matematika OKTV 2. fordulójába jutott három tanulónk: Forczek Bianka 11.D, Vizi Ádám 12. A, Neczli Erik 12. D

A biológia OKTV 2. fordulójába jutott: Onofer Gergő 12.D, , Sági Enikő 12. B

A biológia OKTV döntőse Herczog Zsuzsanna 12. C

A magyar irodalom OKTV 2. fordulójába jutott Kovács Viktória 12. D osztályos tanuló.

A német nyelv OKTV döntőjébe jutott Sági Enikő 12. B


A Vörösmarty Mihály Megyei szavalóversenyen Kozma Krisztián 11. D  osztályos tanuló 2. Roa-Zamora Dorothy 10. A osztályos tanuló 3. helyezett lett.


A Sátoraljaújhelyen megrendezett Édes Anyanyelvünk nyelvhasználati verseny országos döntőjén Fejér megyét három tanulónk képviselte: Nagy Rezső és Sági Enikő a 12. B osztályból, szakgimnáziumi kategóriában Kiskó Dominika 4/12. osztályos tanuló, aki különdíjat kapott.


Az Implom József helyesírási verseny megyei fordulójában Nagy Noémi 11. A osztályos tanuló 3. lett, az országos döntőben László Lilla 2/10. osztályos tanuló 7. helyezést ért el.


A Szép magyar beszéd verseny megyei fordulójában Szabó Csenge 2/10. osztályos tanuló 1. helyezett lett, ő képviseli Fejér megyét és iskolánkat az országos fordulóban Győrben.


A Székesfehérvár város által meghirdetett Szóval győzni kommunikációs vetélkedőn Vörös Ádám 12. D osztályos tanuló közönségdíjban részesült.


A Savaria országos történelemverseny megyei fordulójában Krempai Ronett 10.A osztályos tanuló 3. helyezett, Kajdi Ilona 9. B és Czetli Júlia 10. A 4. helyezett, Csóka Fédra 9. C osztályos tanuló 5. helyezett lett.


A Kosáry Domokos történelemverseny  országos fordulójába jutott Wisniewski Marcell 9.A osztályos tanulónk.


A Vörösmarty Mihály megyei Könyvtár által meghirdetett Honismereti Prezentációs verseny 1. helyezettje a 11. B osztály csapata: Kanczler Viktória, Wachtler Diána, Balogh Enikő. A 3. helyezést a 7. C osztály csapata szerezte meg: Cseh József, Dömsödi András, Ritter Lola


Az országos angol nyelvi tanulmányi verseny megyei fordulójában Illés Dóra 7. C osztályos tanuló 1. helyezett lett. Turzsi-Nagy Balázs 4. Majer Vince 5. lett.


Kispál Petra 5/13. osztályos tanuló terve lett a Magyar Grafika stancolt papír karácsonyfadísz országos nyomdai pályázatának győztese


A MATEGYE megyei matematikaversenyen elért eredményeink:

A 9. évfolyam gimnáziumi kategóriájában 1. helyezett: Müller Ágnes 9.D, a szakgimnáziumi kategóriában Őrszigety Anna 1/9. osztályos tanuló szintén 1. helyezett.

A 11. évfolyamon Forczek Bianka 11.D, a 12. évfolyamon Neczli Erik 12. D osztályos tanulóink szerezték meg az 1. helyezést.


A Zrínyi Ilona matematikaversenyen megyei 3. helyezést ért el Müller Éva 11. D, 2. helyezett lett Dézsy Tamás 10. D és Vizi Ádám 12. A


A Dürer matematikaverseny országos döntőjébe jutott a 9.D osztály csapata: Müller Ágnes, Dorogi Dézi, Fábián Edina.


A Lánczos Kornél megyei fizikaverseny győztese Zsizsik Máté 10. C osztályos tanuló.


Az Irinyi János kémiaverseny országos fordulójába jutott 3 tanulónk: Kiss Eszter Virág 9.D, Krecsák Hedvíg 9.D, Orosz Balázs 9.A


IV. Semmelweis egészségverseny országos fordulójában 3. helyezett lett a 12. D osztály csapata:  Elbert Laura, Krajczár Seron, Onofer Gergő, Szőnyi Dóra, Fóris Rebeka


A Kitaibel Pál Biológia és Környezetvédelmi Verseny országos fordulójába jutottak: Farkas Péter 1/9 és Balogh Orsolya 9.ny osztályos tanulók


A PENdroid programozóverseny országos fordulójában 8. helyezett lett a 10. C osztály csapata: Gerber Lóránt, Kristin Nóra, Zsizsik Máté, Boros Nándor


Üzenet küldésKüldjön üzentet