TANULÓINK SPORTVERSVENYEKEN ELÉRT EREDMÉNYEI A 2018/2019-ES TANÉVBEN

A megyei röplabda diákolimpián iskolánk csapata 2. helyezést ért el.

Az alapfokú városi röplabda bajnokságban 3. helyezett iskolánk csapata.

A megyel kézilabda diákolimpián iskolánk lány csapata 3. helyezett lett.

A kosárlabda iákolimpia városi fordulóján iskolánk fiú csapata 2. lett, így továbbjutottak a megyei fordulóba.

A megyei asztalitenisz diákolimpián Horváth Tibor 9. C osztályos tanuló 3. lett.

A városi úszó diákolimpián Pászti Zalán 10. D (100 gyors) és Bárány Péter 11. C (100 m hát) 1. helyezést, Kispál Kata (100 m hát) 3. helyezést ért el. Ők és lány, valamint a fiú váltók továbbjutottak a megyei döntőbe.

A Fair Play Kupa körzeti fordulóját a lány és a fiú csapatunk is megnyerte, így továbbjutottak a tavaszi fordulóba.

A városi amatőr labdarúgás bajnokságban iskolánk fiú labdarúgó csapata a 3. helyet szerezte meg.

Az Országos Ügyességi Csapatbajnokságon iskolánk 'magasugró' csapata 3., a svédváltó 4. helyezett lett.