Sport eredmények

Sport eredmények

  • Koltai Judit
  • 2018.12.13 09:34

TANULÓINK SPORTVERSVENYEKEN ELÉRT EREDMÉNYEI A 2018/2019-ES TANÉVBEN

KOZA MÁRK 9. B osztályos tanuló Kempo világbajnok lett.

LACZI VIKTÓRIA 8. C osztályos tanuló a Darts világbajnokságon első helyezett lett.

NAGY NATÁLIA 11. B osztályos tanuló a Karate Diákolimpián első  lett.

TAKÁCS KATA 10. D osztályos tanuló a tollaslabda diákolimpia országos fordulójában 4. helyezett lett.


Az országos 5 próbát Mátó Sára 12. C, a 7 próbát Ozváry  Balázs 11. C nyerte meg.


A megyei röplabda diákolimpián iskolánk lány és fiú csapata 1. helyezést ért el.

Czeczei Csilla 12. D, Göböly Dóra 12. A, Németh Ágota 12. B, Domján Barbara 11.D, Fábián Edina 9.D,
Mészáros Eszter 12. A, Csermely Boglárka 10.B, Cseh Kitty 11.D, Pretz Zsuzsanna 12. A

Krausz Béla 12.D, Szilvási Péter 12.A, Kivágó Géza 11.D, Kozma Krisztián 11.D, Nagy Roland 11.D,
Menyhárt Macell 11.D, Kósa Dávid 11.D, Bindics Bálint 10.A, Gecse Ákos 10.A, Lovasi Gergő 10.A, Légrádi Márton 9.D, Madácsi Belián 9.C


A megyel kézilabda diákolimpián iskolánk lány csapata 3. helyezett lett. Hargitai Dorottya 10.D, Kaczur Lilla 11.D, Kajdi Ilona 9.B, Kajdi Kinga 9. B, Kecskés Katalin 11.A, Novák Dalma 11.A, Mandel Maya 12.C, Tolnai Laura 8.C, Takács Kata 10.D


A kosárlabda diákolimpia városi fordulóján iskolánk fiú csapata 2. lett, így továbbjutottak a megyei fordulóba.

A megyei asztalitenisz diákolimpián Horváth Tibor 9. C osztályos tanuló 3. lett.


A megyei úszó diákolimpián Pászti Zalán 10. D (100 m gyors) és Bárány Péter 11. C (100 m hát) 1. helyezést, Kispál Kata (100 m hát) 3. helyezést ért el. 

Az országos úszó diákolimpián csapatunk, Pászti Zalán 10.D, Holubecz Barnabás 11.A, Pongrácz Flórián 10. D, Holubecz Zalán 12.D 3. helyezett lett a 4x50 m váltóban.


A Fair Play Kupa körzeti fordulóját a lány és a fiú csapatunk is megnyerte, így továbbjutottak a tavaszi fordulóba.

A városi amatőr labdarúgás bajnokságban iskolánk fiú labdarúgó csapata a 3. helyet szerezte meg.


A megyei mezei futó Diákolimpián 1. helyezett  lett Pribék Adrienn 10.B, 2. lett Gerber Dániel 9.ny, 3. lett Horváth Mimi 9. C osztályos tanuló. A lyányok csapata 1, a fiúk csapata 2. lett, így bejutottak az országos döntőbe.


Az ORSZÁGOS DUATLON DIÁKOLIMPIÁN egyéniben Mátó Sára 12. C 2. helyezett lett, csapatban a lányok szintén 2. helyezést értek el: Mátó Sára 12.C, Kovács Franciska 12.C, Novák Dalma 11. A, Markó Kata 12.C


Az Országos Ügyességi Csapatbajnokságon iskolánk 'magasugró' csapata (Mátó Sára 12.C, Pribék Adrienn 10.B, Gombolai Nóra 9.B, Kaibás Kitti 12.A, Koltai Flóra 9.ny) 3., a svédváltó (Mátó Sára 12.C, Domján Barbara 11. D, Pribék Adrienn 10.B, Gombolai Nóra 9.B) 4. helyezett lett.

Üzenet küldésKüldjön üzentet